Karantiinis ja pidevalt kodustes tingimustes olemine ei pea olema igav. BCD koolitajad pakuvad head moodust, kuidas oma lemmikkokteile kodustes tingumistes veelgi paremaks timmida ja korraldada koduse virtuaalpeo. Pakkumises on 2 populaarsete koostisosadega paketti. Suurepärane kingiidee !

See on imelihtne. Vali allolevast valikust välja pakett. Täida paketi juures olev kontaktivorm ja pane tellimus teele. Toimetame sinu poolt välja valitud paketi sulle soovitud aadressile (Tallinna ja selle lähiümbruses) ning edasi saad juba koolitaja videost jälgida, kuidas komponentide õige kokku segamine käib. Paketid sisaldavad kõiki koostisosasid, mis nimekirjas on välja toodud. Lisaks on hinna sees ka transport ja ligipääs koolitusvideole.

Apperol-Spritz-VirtuaalpiduAperol on täiuslik aperitiiv Itaaliast. Aperol on hõrk ja mõrkjas, tsitruseline. Maitselt unikaalne, ümar, mõrumagus, tsitruseline. Tänu madalal alkoholisisaldusele ja hõrgule maitsele saab Aperoli kasutada paljude kokteilide koostisosana.

Kokteil Aperol Spritz on kui varajane kevadekuulutaja, mis sobib ideaalselt värskete grill- ja salatimenüüde kõrvale. Naudi mõnusat aega lähikondlaste seltsis ja õppi selgeks paar head nippi, kuidas oma lemmikkokteil veelgi ideaalsemalt valmis segada.

Aperol Spriz pakette on meil 2 – väike (12 kokteili) ja suur (25 kokteili). Paketis on kõik vajalikud komponendid, mis tuuakse kenasti pakendatuna sulle koju kätte. Küsimuste korral võid julgesti meile helistada (tel:+37255522552).

Kokteili retsepriõpetuse videot saad vaadata siit. 

Aperol Spritz väike – 12 kokteili

Paketi sisu:
Aperol 70cl 1tk
Cinzano Pro-Spritz 75cl 1tk
gaseeritud vesi 1l
apelsin
Aperol Spritz klaasid 2tk
jää 5l

Hind 65 eur

Aperol Spritz suur – 25 kokteili

Paketi sisu:
Aperol 100cl 1tk
Cinzano Pro-Spritz 75cl 2tk
gaseeritud vesi 1,5l
apelsinid
Aperol Spritz klaasid 2tk
jää 5l

Hind 75 eur

Kontakt

Gin-Saaremaa-Virtuaalpidu

Ginni kokteilid on olnud läbi aegade ühed populaarsemad. Gin oma mõrkja kadakamarja maitsega on ideaalne kokku segada erinevate värskete komponentidega. Maitselised ginnid on heaks mooduseks lisada kokteilidele veelgi omapäraseemaid maitseid. Kokteili variatsioone on väga palju seepärast on hea jälgida kogemustega baarmane ning tähele panna nende soovitusi.

Paketist Ginni kokteilid leiad komponendid 25 kokteili valmistamiseks. Oleme lisanud nii palju koostisosasid, et oleks võimalik teha Gin toonik, Pinky, Tom Collins, Fruity Collins ja Scandinavian Collins kokteile. Küsimuste korral võid julgesti meile helistada (tel:+37255522552).

Erinevate retseptide õpetusvideot saab vaadata siit. 

Paketi sisu:

Saaremaa Gin 50cl
Saaremaa Gin Rabarber 50cl
toonik Royal Club 1l
jõhvikamahl 30% 1l
gaseeritud vesi 1,5l
värske sidrunimahl 0,3l
suhkrusiirup 0,3l
sidrun, laim, rosmariin, tüümian
aedtill, värske kurk, tsilli, jõhvikad
klaasid 2tk
kodune kokteilisheiker
jää 5l

Hind 80 eur

Kontakt

Rummist rääkides meenuvad esimesena piraadid, Kariibi mere saared, eksootiline õhkkond, troopilised rannad, Kreooli köök, salsa, reggae ja kalüpso. See kõik on osa erakorralisest rummi maailmast.

Tänapäeval on rumm üks kõige populaarsemaid jooke. On erinevat värvi, hulga erineva maitse ja alkoholisisaldusega rumme ja rummijooke.

Meie pakett sisaldab kvaliteetseid komponente, et valmistada populaarsed kokteilid mojito ja daiquiri. Toorainet jagub 25 kokteili jaoks.

Pakett sisaldab:

rumm 1l
laim 1kg
värske münt 200g
suhkrusiirup 0,6l
gaseeritud vesi 1l
mangopüree 0,3l
püree värsketest maasikatest 0,3l
mudler (kokteilinui)
jää 5l

Hind 80 eur

Kontakt

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Kokteilikoolitus professionaalse baarmani, koolitaja ja valdkonna spetsialistiga on super moodus oma lemmikjooke veelgi paremaks timmida. Korralda vinge kokteilikoolitus kogu oma meeskonnale.

Tänasel keerulisel ajal tuleb tiimi ühtehoidmisesse veelgi enam panustada. Nädalalõpu tiimikoosolek võiks lõppeda meeleoluka kokteilikoolituse ja jutuajamisega.

BCD koostöös Frank Eventsiga on kokku pannud toreda virtuaalpeo kontseptsiooni. Enamike lemmikkokteilidest oleme kokku pannud toreda koolitusprogrammi. Läbi virtuaalse juhendamise on kõigil osalejatel võimalik õppida juurde tehnilisi nippe, kuidas oma lemmikkokteilid veelgi paremini teha. Ja seda kõike kodustes tingimustes. 

TÖÖTOA LÄBIVIIMINE:

Online töötoa tarbeks toimetame kõik vajalikud koostisosad osalejateni kontaktivabalt (Tallinnas ja lähiümbruses). Online lahenduste abil on võimalilk koolitaja järgi kokteile kokku segada ja vajalikke küsimusi küsida. Peale töötoa tehnilise osa saab kokteile ise kodustes tingimustes nautida ning meeskonnaliikmetega üle veebi mõnusat aega veeta. Miks mitte teha pildi võistlus kõige värvilisematest, naljakamatest, ilusamatest kokteilides. Mõnus moodus tööpäeva või -nädala lõppu koos kolleegidega veeta. Koolitus kestab kuni 45 minutit. Kõik koostisosad ja shakerid jäävad osalejatele endale hiljem järgmiste kokteilide kokku segamiseks. 

Koolituspaketi valides tuleb otsustada, kas valmistatakse 3 erinevat gini- või rummikokteili.
Ginikokteilid – Tom Collins, Greibi Collins, Scandinavian Collins
Rummikokteilid – Mojito, Mango Mojito, Daiquiri. 

HINNAD: 

12-20 osalejat, 60 eur/osaleja
21-40 osalejat, 55 eur/osaleja  
41+ osalejat, küsi personaalset pakkumist.

Hind sisaldab 5 kokteili materjali. Rohkemate kokteilide jaoks osaleja kohta küsi täpsemalt. 

Kontakt

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.